Crea Hakkında

Crea Tesisi

Crea, farklı tasarım konsepti, üst düzey servis anlayışı, kaliteli ve uyumlu donanım segmentinde fiyat avantajı sağlamak ilkeleriyle 2005 yılında kurulmuştur. Bilgisayar,Tüketici Elektroniği ve Komünikasyon alanlarında kullanıcılara özel çözümler sağlayan Crea,  sektörünün öncü firmalarından biridir.

Crea, üretime başladığı günden bu yana teknolojiyi en ileri seviyede kullanarak, Teknoloji dünyasına yeni pencereler açmış, modern tasarım harikası olan ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Yeni ürünler, farklı hizmet anlayışı ve farklı ürün promosyonları ile sektörde ilklere imza atan bir firma olarak anılan Crea 2007 yılında Intel ve Microsoft ile ortak gerçekleştirdiği Taraftar PC Projesi ile Nisan 2008′de Roma’da Intel tarafından düzenlenen “Intel Solution Summit 2008″de en iyi proje ödülünü alarak gelecekte Türkiye’nin Dünya markası olma yolundaki vizyonunu benimsemiştir.

Crea, Bilişim Sektörünün gelecek vizyonunu 2010 yılında başlattığı ARGE ve Pazar araştırmaları sonucunda belirleyerek faaliyet alanını Digital Signage ve Interactive Display Donanım ve Yazılım Çözümleri üzerine planlamış ve üretim alanını genişletmiştir.

Şuan da üretmekte olduğu; Endüstriyel Ekran, Panel Pc, Dokunmatik Ekran, Akıllı Tahta, Indoor Kiosk, Outdoor Kiosk, Videowall, Değiştirilebilir Tasarımlara Sahip Dijital Bilgi Ekranları, Dijital Kürsü ve Donanımlara uygun yazılım çözümleri ile Türkiye ve Yurt dışına anahtar teslim ürün ve projeler de hizmet vermektedir.

Farklılaşma stratejisi ile satış öncesi danışman desteği, noktaya özel pazarlama, devamlı ziyaret ve satış sonrası YERİNDE servis, Türkiye çapında 81 il ve K.K.T.C.’de uzman servis kadrosu ile servis garantisi, problemlere hızlı çözüm, müşteri memnuniyeti için geri dönüş imkanları sunarak markasına olan güvenini kullanıcılara kanıtlamıştır.

internetten para kazanma yolları
.